Parson Russell terrier and Comondor Obojky a vodítka Venchim

Parson Russell teriér a Komondor - of Beautiful Cold Hill

štěňata Parson Russell terrier a komondor

Momentálně štěňátka MÁME, ale jsou již všechna v rezervaci. Vím, že Vás tato zpráva asi nepotěšila a moje stránky se tak pro vás stávají už bezpředmětné, ale prosím přečtěte si i těch pár řádků navíc. Věřím, že budete rádi :).

Doba Covidu je pro nás chovatele naprosto šíleným obdobím! Telefony drnčí, maily plní schránky a neuplyne jeden jediný den, aby se nás někdo nedotazoval na štěně. Lidem je jedno, zda máme Jacky, Parsony, Foxteriéry, hlavně abychom NĚCO měli. Tak takto prosím Vás NE !!!

Teriér, ať už jakýkoli, není snadné plemeno a já se bojím dne, kdy všem skončí home office a snějící lidé se proberou do všední reality života s teriérem a bude zle. Prosím myslete na to, že si chcete koupit LOVECKÉ PLEMENO pro které je naprosto přirozené MYSLET SÁM ZA SEBE, BÝT TVRDOHLAVÝ, NEPODDAJNÝ, NEVZDÁVAT SE, dále HRABAT, ŠTĚKAT, LOVIT HLODAVCE, LOVIT KOČKY, LOVIT ZVĚŘ. Teriér je velká osobnost, ne TAMAGOTCHI na baterky.

Pokud i tak po tomto plemeni toužíte, přikládám pár typů:
1. Aktuální i plánované vrhy PRT a JRT najdete na webu www.russell-puppies.cz
2. Dále můžete sledovat fb skupiny: Parson Russell teriér CZ&SK nebo Jack & Parson Russell teriér CZ&SK
3. Cena v zahraničí se opravdu běžně pohybuje kolem 1200-1500€. V době Covidu i kolem 1800€!! Běžná cena u nás v Česku (ještě bych řekla třeba na Slovensku a v Polsku) je ale kolem 15-25 000,-. Pravdou je, že pokud prodáváte štěně do chovu, mělo by to být to TOP z vrhu a tam může být cena i vyšší! Také rozhodně MÁ svou cenu i způsob chovu dané chs. Zdravotní vyšetření, aktivity se psem, zkoušky, krytí v zahraničí, komunikace s Vámi jako zájemci či už majiteli, web...to vše stojí spoustu času/financí a je jen dobře pokud si to daný chovatel umí ocenit. Pokud ale po Vás chce někdo v době Covidu za normální štěně do rodiny 30/40/50 000,-, tak si s vámi daný jedinec slušně řečeno vytírá zadek!

Přeji tedy šťastnou ruku při výběru a krásné dny.

RADKA DAŘINOVÁ
Staré Křečany, Česká Republika

Tel.: +420 737 432 814
E-mail: radka.darinova@gmail.com

FB My Way Terriers

hit counter

Tvorba www stránek pro chovatele cernohubova.com