Parson Russell terrier and Comondor Obojky a vodítka Venchim

Parson Russell teriér a Komondor - of Beautiful Cold Hill

štěňata Parson Russell terrier a komondor

PO ZRUŠENÉ REZERVACI MÁME 1 FENEČKU VOLNOU.

V případě zájmu nás kontaktujte.

19.1.2023 NARODILA SE NÁM ŠTĚŇÁTKA

Ve čtvrtek ráno se Xia začala chystat k porodu a v půl 2 odpoledne už jsme na svět přivítali první štěňátko, fenečku. O půl hodiny později přišla další a další a další :D. Takže nakonec máme 6 holek!!! Všechny jsou v pořádku a mají se čile k světu. Xia zvládla vše úžasně, jen s tou největší holčičkou bylo třeba malinko pomoci. No není divu, je to fakt cvalík :D.

Mtakou je naše Xia vom Hatzenbach. Tatínkem je Wentdale Tom, hladký tricolorní pes. Očekáváme tedy štěňátka s hladkou srstí, žádné chlupáče :). Štěnda by mohla do nových domovů odcházet v druhé polovině března. 

Pro více informací nás kontaktujte mailem, přes facebook nebo nám zavolejte :).REZERVACE ŠTĚŇÁTEK


Máte zájem dozvědět se více?
Naši chovatelskou stanici lze, po předchozí domluvě, kdykoli nezávazně navštívit a seznámit se tak s plemenem. Pokud si nejste jistí, zda je toto plemeno právě pro Vás, velmi rádi to s Vámi probereme a poskytneme Vám náš pohled na život s tímto malým velkým psem. Pokud se nemůžete dostavit osobně, je možné si domluvit i konzultaci přes mobil, whats app nebo facebook.

Zapište se
V případě zájmu o štěňátko z některého z našich vrhů si Vás zapíšeme jako čekatele na naši čekatelskou listinu. Jakmile naplánujeme vrh a Vy budete na řadě, dáme Vám ihned vědět, zda si z tohoto spojení štěňátko přejete. Pokud ano, budeme Vás pravidelně krmit novými informacemi o krytí, březosti i narození štěňat.

Rezervace
Pokud jste si už jistí, že si štěňátko chcete pořídit právě z naší chovatelské stanice, budeme po Vás, po narození štěňat, požadovat rezervační poplatek. Ten je mezi chovateli zcela rozšířeným a pochopitelným činem.
Skládá se proto, abychom měli jistotu, že to zájemce myslí opravdu vážně a že si nápad pořídit nového člena rodiny řádně rozmyslel. Jako chovatelé totiž vynakládáme nemalé náklady na propagaci vrhu a máme možnost uspokojit jen určitý počet zájemců. Ostatní musíme bohužel odmítnout (a je pochopitelné, že ti si zamluví jejich štěňátko obratem někde jinde). Když pak přijde doba odchodu štěňátek k novým rodinám, je pro chovatele velmi nemilé, nedodrží-li neseriózní zájemci slovo. Nám tak vznikají další náklady s opakovanou inzercí štěňátka a jeho držením (veterinární péče, strava, čas na trénink – ano, to také ;)), dokud nenajde zájemce nové.

Výše rezervačního poplatku je 1/3 kupní ceny štěňátka a při podpisu kupní smlouvy se jeho výše od kupní ceny odečítá.

Rezervační poplatek je vratný v plné výši v případě, že:
a) dojde k úhynu štěněte, jeho trvalé nemoci nebo úrazu s trvalými následky, ke kterému dojde nebo se zjistí v době před uzavřením kupní smlouvy;
b) pokud si budoucí kupující rezervoval štěně v chovatelské kvalitě a u štěněte se objevila vada vylučující z chovu v době před uzavřením kupní smlouvy;
c) ke zrušení rezervace dojde ze strany chovatelské stanice

V případě, že budou nabízená štěňátka již ve věku k okamžitému odběru, není rezervační poplatek nutný a dohodnutá celková cena se platí při podpisu kupní smlouvy v době odběru štěněte.

Kupní smlouva
Kupující dostává kupní smlouvu, kterou má možnost si pečlivě přečíst a při jejím souhlasu a zkontrolování štěněte je tato smlouva podepsaná kupujícím i prodávajícím. Jedno vyhotovení této smlouvy obdrží kupující a jedno si prodávající ponechá.
Kupní smlouva se podepisuje při odběru štěněte. Dále jsou majiteli předány veškeré informace ohledně krmení, očkování, odčervení a péče o štěně. Štěňátko od nás odchází se základní výbavou, je odčervené, očkované, čipované a má s sebou mezinárodní pet passport. Průkaz původu je majiteli zasílán obratem, jakmile dorazí chovatelské stanici z plemenné knihy.

Nemůžete si své štěňátko odvézt v době odběru?
Občas se stane, že si nemůžete štěňátko odvézt v době odběru – to je mezi 8-9. týdnem věku. V tomto případě Vám štěňátko u nás samozřejmě rádi pohlídáme pár dní navíc. Pokud by se ovšem jednalo o delší časový úsek (týden a více), započítáme si náklady navíc stejně jako při odjezdu štěňátka do zahraničí.

Pokud cestuje štěňátko do zahraničí, je vždy nutné dopředu domluvit podmínky přijetí země, do které štěně cestuje. Budoucí majitel si sám platí přepravu zvířete do své země, očkování, veterinární protokol a krmení štěňátka do doby opuštění České republiky (většinou po ukončení kompletní vakcinace).

RADKA DAŘINOVÁ
Staré Křečany, Česká Republika

Tel.: +420 737 432 814
E-mail: radka.darinova@gmail.com

FB My Way Terriers Tvorba www stránek pro chovatele cernohubova.com